Nasze oddziały

Częstochowa

Krzysztof Pach
tel : 606 351 747
e-mial : k.pach@holmar.net.pl

Karol Dąbrowski
tel : 664 913 555
e-mial : k.dabrowski@holmar.net.pl
Michał Grabiński
tel : 784 010 604
e-mial : m.grabinski@holmar.net.pl

Łukasz Chmielewski
tel : 602 679 996
e-mial : l.chmielewski@holmar.net.pl

Łukasz Budziosz
tel : 500 082 334
e-mial : l.budziosz@holmar.net.pl
Przemysław Wilk
tel : 728 371 906
e-mial :p.wilk@holmar.net.pl

Jakub Nosalik
tel : 734 475 461
e-mial : j.nosalik@holmar.net.pl

Paweł Tokarz
tel : 532 484 187
e-mial : p.tokarz@holmar.net.pl
Marcin Kulej
tel : 664 931 238
e-mial : m.kulej@holmar.net.pl
Łukasz Manecki
tel : 784 010 597
e-mial : l.manecki@holmar.net.pl
Anna Tyras
tel : 602 680 051
e-mial : a.tyras@holmar.net.pl
Konrad Nartowski
tel : 664 376 138
e-mial : k.nartowski@holmar.net.pl

Śląsk

Tomasz Filipczyk - Spawalnictwo
tel : 734 475 439
e-mial : t.filipczyk@holmar.net.pl

Łukasz Szczesiak
tel : 664 930 758
e-mial :l.szczesiak@holmar.net.pl

Dolny śląsk

Marcin Straube
tel : 734 463 540
e-mial : m.straube@holmar.net.pl

Pomorze

Dariusz Konstanciak
tel : 600 687 353
e-mial : d.konstanciak@holmar.net.pl

Kontakty

Księgowość, płatności, kadry

Płatności i finanse

Anna Kall-Paruzel
tel : 34 314 24 90
e-mial : a.paruzel@holmar.net.pl

Księgowość

Magdalena Suska
tel : 34 314 24 90
e-mial : m.suska@holmar.net.pl

Kadry

Klaudia Zegar
tel : 34 314 24 90
e-mial : ksiegowosc@holmar.net.pl

Magazyn

Kierownik magazynu

Karol Pasieka
tel : (34) 314 24 90
e-mial : k.pasieka@holmar.net.pl

Zastępca kierownika

Sebastian Jabłoński
tel : (34) 314 24 90
e-mial : s.jablonski@holmar.net.pl

Produkcja

Kierownik produkcji

Tomasz Kotas
tel : 696 083 708
e-mial : t.kotas(at)holmar.net.pl

Kontrola jakości

Marta Budzisz
tel : 34 314 24 90
e-mial : m.budzisz(at)holmar.net.pl

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text